Kaszinós játékok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Posts : 151
Join date : 2019-11-18
https://kaszinok.666forum.com

Gólvadászat Tippmix Tippek Empty Gólvadászat Tippmix Tippek

Sun Apr 05, 2020 1:56 pm
Gólvadászat Tippmix Tippek
NINCS VIP CSOPORTBA VALÓ JELENTKEZÉS!!!!!

Várólistához tölsd ki a lenti űrlapot!

Sziasztok! Rengeteg megkeresést kapok, hogy abba a bizonyos VIP csoportba hogyan lehet bekerülni, illetve mit lehet tudni róla.

Először is amit mindenképp tudnod kell, hogy NINCS FELVÉTEL!

Amit kell tudni a tagságról:
– Nincs napi fix tipp ( Több oldalon olvasom, napi 5 tipp blablabla, ez számomra nem lehetséges, mivel aki ennyi tippet tud, az már jós )

-Itt csak foci fogadás van, nincs kosárlabda,se kézi se más sportág. Egyszerű az oka, ezt a sportot követem és ezért ebben a sportágban vagyok naprakész. Odds szerint sosem fogadok másik sportra, csak mert Tutti!

-A meccs előtt min 6 órával előre kiírom a tippet, hogy bárki meg tudja tenni!

-A meccsekről írok pár sort miért is ezt választottam ki és miért gondolom jónak ezt a tippet! Így ti is jobban láthatjátok, hogy nem csak hasraütésszerűen írom ki őket

-Papír alapon is meg lehet játszani a tippeimet! ( Odds szempontjából nem ajánlatos, de legalább adózott nyereményed van )

Fix stratégia van, ettől el lehet térni de nem ajánlatos. Megadom mekkora egységgel kell tenni a napi tippeket, hogy plusszosak legyünk!

Ami a legfontosabb!

NINCS TUTTI TIP! A helyes startégia és bankroll managment küszöböli ki az elbukott tippeket! ...
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum